En diş eti kanamasına ne iyi gelir Sırları

Bilirkişi Diş Hekimi Sena bayan sınık dişinize konstrüksiyonlabilecek bir şey namevcut.. Bu dişinizin tedavisi yürekin 18 yaşını beklemelisiniz. Lif tedavisi olabilirsiniz. Bunun muhtevain bir ortodonti mütehassısına çıbanvurunuz.

er Merhaba, çiftteker kazasın yapmış oldum zirkon kaplamalarım kırıldı bâtınindek dişler kırıldı. Yapmış oldurdım amma bir muhkem diş ve e beş post la madun yapısı mimarildı implant yapmadı salam olmuşmudur acaba?

Ramazan Selam; sağ zir 5 numaralı dişime 2 sene önce hat tedavisi uygulanıp dolgu yapılmıştı, fakat şuan ön bölgesinde nısıfya kadar bir kırılma mevcut. dolgu ve dişin peş semtı gayet pek . yapılabilecek sağaltma seçenekleri nelerdir ? Teşekkürname ederim..

Mine Hekim mir ağzımda iki diş nanay ben vidalı implant tedavisi yöntemini duydum. İmplant tedavisi olması veladet denetleme komprimeı kullansamda mümkün mi ?

seyda Selam hocam, kanal tedavili art madun disim kirilmis ama parcasi hala münasip. Bir manca dokundugu zaman agri yapiyor. Bunun icin disin cekilmesi mi gerekir yoksa baska iyileştirme yontemleri var midir ?

                Koah , sinsi bir hastalıktır ve ülkemizde en ziyade ölüm nedenleri arasında görev almaktadır. Türkiye'de üç milyondan...

bülent Karşılaşmata üst ön disime dirsek darbesi geldi. Rontgende. Köke yaklaşan yerde gücenmiş çıkti . Şuan dişim eskisi gibi reva Sallanma agri zonklama. Nezif kabilinden hiç birsey nanay yalnızca birseyler yerken korumaya calisiyorum. Ne yapmalıyım.

Çiğdem Hocam merhabalar..Bugün kahvalti ederken üst dolgulu azcaı disim kırıldı ve dis etime batiyor ustune bastirdikca devam şık fakat oynuyor dolgulu bir disti esasen dolgudan ufak tefek bir parcada kirilmisti simdi diş kırıldı ne yapilabilir dolguyla kurtarabilirmiyiz Look At This yoksa kaplamayami masraf emzirdigim karınin yapilacak islemlerde bebegimi etkileyecek bir gidiş olabilirmi? Şimdiden teşekkürname ederim

Oğulcan Hocam merhabalar benim sol üst arkada dişlerimden bi tanesinin yarısı kırıldı. Kırıldıktan sonra herhangibir taam bağırsakecek olsun yemedim o tarafla. Şu anda ağrı filan namevcut küçümencik bi lime kırıldı. Sizce ne yapmalıyım.

Meydana getirilen tetkikat sonucunda dişimizi koruyan mine tabakası dünyada ki en ötümsüz maddelerden birisi olarak akseptans görmüştür. Lakin gene bile çok sert darbeler muhalifsında ve ani vurma, çarpma ve kazalarda dişimiz yada dişlerimiz kırılabiliyor.

emanet Hekim komutan benim kanal tedavisine baslayan on disim bitirmek yerken kirildi. Az daha kok disinda hic dis kalmadi. 17 yasindayim ve doktoruma dü gun sonra gidebilecegim icin endiselendim. Terapi gorebilecek miyim?

Oğuz Selam hekim satma. Sağ madun en arkadaki dişimin nısıfsı kırıldı.Yarısı ise duruyor. Dişimde çürük yoktu. İlk önce bir çıngı kırıldı üstten ve sonrasında ise bir şerha henüz kırılarak nısıfsı kaldı.

Cahan Selam More about the author benım On okı dişim darbe aldığı icin kırıldı bırısı 5 bır büyüklükında sınık var yanındaki Ise yön kısmı kırıldı nasıl bır otama şayan gorutsunuz

Ağızda tekrarlanan yaralara aft denir. Ağrılı bir maraz evetğu bâtınin problemlı olabilmektedir. Ama bulaşıcı bir maraz değildi...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *